Piaseczno, Villa Julianna

Kategoria:

Ogrody drewniane

W Piasecznie na ulicy Julianowskiej VILLA JULIANNA. Ogród zimowy w stylu angielskim. Biały ze szprosami i eleganckimi frezowaniami. Powierzchnia 118 m2 . Po połączeniu z już istniejącym łączna powierzchnia ogrodu zimowego wynosi 173 m2

Do wykonania konstrukcji zastosowano iglaste drewno klejone. Konstrukcja nośna czyli słupy i belki i krokwie dachu wykonano z drewna świerkowego klejonego warstwowo. Obrabiane na frezarkach 5-cio osiowych CNC. Połączenia na tradycyjne czopy na jaskółczy ogon. Zewnętrzna powierzchnia dachu uszczelniona systemem profili aluminiowych Lara Clasic firmy Gutmann.

Szyby dachu Ug=0,6 ( zestaw trzyszybowy) dodatkowo dolna szyba szkło bezpieczne klasy P2 z folią. Do tego szkło przeciwsłoneczne Sun-Protection 35/70 hartowane.

W ścianach szyby jednokomorowe (dwuszybowe) Ug=1,1 dodatkowo dźwiękoszczelne klasy III 36dB. Ze szprosami wiedeńskimi, naklejanymi .

W ścianie frontowej zastosowano drzwi przesuwne HS w technologii bezprogowej otwierające 2/3 ściany. Do wietrzenia ogrodu zimowego służą okna w ścianie frontowej pod dachem uchylane przy pomocy siłowników elektrycznych.

Projekt architektoniczny i wizualizacja w Cinema 3D architekt wnętrz i designer Małgorzata Idziak Nadzór nad realizacją technolog Tadeusz Idziaka

Bezpłatna

Wycena projektu

Chętnie poznamy Państwa potrzeby i przygotujemy szczegółową wycenę planowanej inwestycji.
Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wycena