o firmie
Firma Wintergarten Polska Sp. z o.o. to firma z ponad 20- letnim doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Jesteśmy dumni z ogrodów zimowych, które budujemy. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci zbudować ogród marzeń.
Nasi architekci specjalizują się w tworzeniu dużych, luksusowych projektów ogrodów zimowych jak również tych nieco bardziej przytulnych, kameralnych dostosowanych całkowicie do potrzeb właściciela domu.
Klucz do sukcesu
Kluczem do zbudowania ogrodu zimowego na zamówienie od samych podstaw jest zapewnienie jego ponadczasowości i wszechstronności już na bardzo wczesnych etapach procesu projektowania.
Ogrody zimowe są konstruowane przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości materiałów począwszy od drewna, przeszkleń kończąc na ozdobach, aby uzyskać naprawdę wyjątkowe wykończenie. W konstrukcji naszych niestandardowych ogrodów zimowych nie są wykorzystywane żadne modułowe komponenty.
Pasja, jakość, zaangażowanie
Wybierając naszą firmę skorzystasz z indywidualnego podejścia do projektowania ogrodów zimowych na zamówienie, które pozwoli Ci mieć tak duży lub tak mały wkład w projekt, jak chcesz.
Będziesz miał możliwość zmiany projektu konstrukcji na każdym etapie procesu twórczego i doświadczysz z pierwszej ręki pasji i zaangażowania naszych projektantów i rzemieślników, którzy ściśle współpracują ze sobą, aby przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość.