Dlaczego działamy

Tworzenie jest naszą pasją. Od początku wiedzieliśmy, że będzie nas charakteryzować naturalne drewno i najwyższa jakość.

To nasze priorytety. Wyznajemy zasadę, że otoczenie, w którym przebywamy ma być ciepłe, spokojne i wyciszające. Uzyskanie takich efektów możliwe jest wyłącznie poprzez wykorzystanie naturalnego surowca - drewna. Do produkcji używamy najlepszych komponentów, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina przez wiele lat możecie cieszyć się równowagą.

Zobacz realizacje
Kim jesteśmy

Jesteśmy rodziną.

Od ponad 23 lat projektujemy, tworzymy i urzeczywistniamy marzenia innych. Wśród nas są inżynierowie, technolodzy drewna oraz architekci. Korzystamy z doświadczeń i tradycji wypracowanych na przestrzeni każdej realizacji. Uczymy się, słuchamy i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Poznaj naszą ofertę
Nasza praca

Dbamy o jakość na każdym etapie produkcji – począwszy od wstępnego projektu, poprzez odpowiednie zastosowanie technologii, malowanie, aż po ostatnie detale dekoracyjne w ogrodzie zimowym.

Nasz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam kontrolę całego procesu obróbki drewna. Siła Wintergarten to ludzie. To dzięki nim jesteśmy w stanie projektować i tworzyć. Wiemy, że nawet najbardziej zaawansowane technologie nie zastąpią wiedzy zdobywanej przez lata pracy z naturalnym drewnem. Działamy w taki sposób, abyś mógł urzeczywistnić swoje marzenia.

Sprawdź naszą ofertę
Ogrody zimowe

Wybrane realizacje

Mierzyn k/Szczecina

Ogrody drewniano-aluminiowe

Bełchatów

Ogrody drewniane

Morzyczyn k/Szczecina

Ogrody drewniane

Hamburg, Buchheim

Ogrody drewniano-aluminiowe

Bezpłatna

Wycena projektu

Chętnie poznamy Państwa potrzeby i przygotujemy szczegółową wycenę planowanej inwestycji.
Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wycena

best delta 9 gummies

Online amateur porn!