Eisenhuttenstadt

Kategoria:

Ogrody drewniane

Ogród zimowy wykonany jako przeszklenie części dachu i ściany południowej na przydomowym basenie. Powierzchnia 60m2 z czego przeszklonego dachu 30m2.

Ogród zimowy o konstrukcji klejonej z drewna modrzewiowego. Dach jednospadowy. W obydwu ścianach są zamontowane drzwi dwuskrzydłowe. Malowanie jasnym lazurem Sikkensa.

Ogród zimowy jest pomieszczeniem z przeszklonym dachem, dużą ścianą frontową i dwoma ścianami bocznymi. Lewą dłuższą i prawa krótszą. Skośna linia ściany frontowej dała wspaniały efekt architektoniczny.

Frontowa ściana jest na całej swojej długości trzyczęściowym elementem przesuwnym bezprogowym w systemie HS z czego dwa skrzydła są przesuwne i otwierają 2/3 ściany.

Jasne pomieszczenie zachęca do przebywania na basenie szczególnie w pochmurne i deszczowe dni. Z kolei latem otwarcie2/3 ściany frontowej jest również bardzo funkcjonalne. Przeszklenie szkłem termoizolacyjnym dwuszybowym o współczynniku U=1,1, dolna szyba w dachu szkło bezpieczne klasy P2.

Zewnętrzna powierzchnia dachu uszczelniona systemem profili aluminiowych Lara Clasic firmy Gutmann malowanymi na kolor RAL zbliżony do koloru drewna.

Końcowy efekt architektoniczny osiągnięto przy współpracy inwestora a ze strony wykonawcy prace nadzorował technolog mgr. inż Tadeusz Idziak.

Bezpłatna

Wycena projektu

Chętnie poznamy Państwa potrzeby i przygotujemy szczegółową wycenę planowanej inwestycji.
Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wycena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *